Akyazı Dış Cephe Yapı

Akyazı Dış Cephe Yapı

Binalarda ısı yalıtımı için içten, dıştan ve sandviç duvar olmak üzere 3 farklı yöntem uygulanır. Isı köprülerinin oluşumunu önlemek ve yalıtımın sürekliliğini sağlamak için yapılan en iyi uygulama mantolama uygulamasıdır. Dış cephe mantolama uygulaması yapı fiziği açısından en uygun olan ısı yalıtım sistemidir.


Mantolama mevsim şatlarına göre ısı kayıp ve kazançlarını engellemek için bina dış kabuğunun ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıdır. Teknik olarak ise ısı köprüsü oluşturmadan gerekli ısı iletim katsayısına ulaşmak için bina dış yüzeyine yapılan ısı izolasyonudur.

 

 BAKIM GEREKTİRMEYEN,RENKLİ ve DAYANIKLI DIŞ CEPHE KAPLAMA


İyi bir tasarım; bolca ilham, geniş bir bakış açısı ve kışkırtıcı fikirlerle ortaya çıkar. Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak, fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimiz.


Kabin kompakt laminatların sahip olduğu birbirinden farklı renk, doku ve desen çeşitliliği; sınırsız tasarım olasılıklarını kusursuz bir estetik görünümle birleştirmenizi sağlıyor. Göz alıcı renklerde ve istenilen formda işlenmiş kompakt paneller, tek başına kullanılabildiği gibi, diğer materyallerle bir arada da kombine edilebilir. İdeal Kabin dış cephe kaplama , sizlere hayalinizdeki projeyi gerçekleştirmenin çözümlerini sunuyor.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Genelde çok katlı binalarda ortak bir dış cephe yalıtımı kararı alınamamış ise ki

Evinizde yapmaya karar aldığınız, banyo tadilatı ve yenileme? Aşamasını çok dikka

Firmamız A'dan Z'ye tüm yapıları anahtar teslim taahhüt eder. Müh