Hakkımızda

 

Sakarya ili Akyazı ilçesinde hizmet veren Asaşpen Güven Yapı isimli işletmemiz aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak yerini almaktadır. Sizlere kaliteli, tecrübeli ve profesyonel bir yapı hizmeti sunmakta ve bu hizmet sayesinde evlerinizin, işyerlerinizin çok daha güzel görünümlere kavuşmasını sağlamaktayız. Öncelikle istediğiniz hizmetleri not almak kaydıyla adreslerinize gelerek ölçüler almakta ve sizlere modellerimizi göstermekteyiz. Seçtiğiniz modeller ışığında hazırlıklarımızı yaptıktan sonra ekip olarak adreslerinize gelmek suretiyle hizmetimizi sunmaya başlamaktayız. Sunulan hizmet esnasında kullandığımız malzemeler her zaman en yüksek kalitede bulunmakta ve sunulan hizmetin sağlamlığı ve güvenilirliğini en üst seviyeye çıkarmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz hizmet belli süreler boyunca işletmemiz tarafından garanti altına alınmakta ve oluşabilecek her türlü sorun işletmemiz tarafından karşılanacaktır.

 

İşletme olarak sunduğumuz hizmet esnasında bünyemizde çalışan ustalarımızın mesleklerinde profesyonel ve uzman kişiler olmasına çok büyük özen göstermekteyiz. Ustalarımızın tecrübeli ve deneyimli kişilerden oluşuyor olması hem sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmakta hem de siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamıza yardım etmektedir. Ayrıca işletme olarak sizlere sunduğumuz hizmet piyasa şartlarına göre her zaman çok daha uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Bu fiyatlar sayesinde müşterilerimizin maddi olarak zorlanmalarının önüne geçilmektedir.

 

Sizler de güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatları bir hizmet almak istiyorsanız Sakarya yapı sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek detaylı bilgileri ve hizmeti alabilirsiniz. Aldığınız hizmetten kesinlikle memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.